Działamy głównie na terenie miast:

Jastrzębie-Zdrój, Żory, Pawłowice, Wodzisław Śl., Rybnik i okolice

O firmie


Szanowny Kliencie! Na rynku istniejemy niedługo, ale mamy już spore doświadczenie w zakresie profesjonalnego czyszczenia obiektów. Od początku istnienia naszej działalności stawialiśmy na wysoką jakość świadczonych usług, a dzisiaj możemy pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem, zapewniając przy tym szybkie terminy realizacji oraz miłą i fachową obsługę. Dla nas liczy się przede wszystkim klient, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego wymagań i potrzeb. Do czyszczenia używamy tylko najwyższej jakości sprzętu oraz profesjonalnych środków czystości.

ENKAR to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca. Priorytetem firmy jest budowanie więzi z klientem, opartej na szacunku i zaufaniu. Działamy głównie na terenie miast Jastrzębie–Zdrój, Żory, Pawłowice Śląskie, Wodzisław Śląski, Rybnik oraz okolice. W pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości maszyny i środki czyszczące oraz dezynfekujące dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowo atrakcyjnym poziomem usług.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Współpraca z nami jest gwarancją satysfakcji z jakości i sposobu świadczenia przez nas usług, jednocześnie staramy się aby nasza oferta cenowa była jak najbardziej konkurencyjna.